UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 4114400
nr 411 4400
Väggpendyl
höjd: 50 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 maj 2006
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr